Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Prawęcin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Szeroka

Bodzechów(Prawęcin + 17 km)

580 000 zł504,50 m² 1 149,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferta sprzedaży domu bodzechów, ul. Szeroka 35 Idealny dom dla dwóch rodzin lub przyjaciół Nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła funkcjonować jako dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Piaski Henryków,Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

680 000 zł109 m² 6 238,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Piaski-Henryków. Dom został wybudowany w latach 80 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wzdół-Kolonia

Wzdół-Kolonia(Prawęcin + 25 km)

659 000 zł130 m² 5 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Lokalizacja: dom położony jest w malowniczej i spokojnej części miejscowości Wzdół-Kolonia, w bezpośrednim sąsiedztwie kojących terenów Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

725 000 zł149 m² 4 865,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Dom w wysokim standardzie na pięknej działce 2974 m2 w Ostrowcu Świętokrzyskim! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 149.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

1 159 000 zł166 m² 6 981,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż atrakcyjnego domu o pow. zabudowy 166 m2 w dzielnicy willowej Ostrowca, w bocznej uliczce nie generującej ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przeuszyn

Przeuszyn(Prawęcin + 24 km)

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom z dużą działką 3200 m Przeuszyn blisko Opatowa Master House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Przeuszyn, gmina Ćmielów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lelewela

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona przy ul. Joachima Lelewela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom mieszkalny z 1920 roku o powierzchni zabudowy 187.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rosochy

Rosochy(Prawęcin + 24 km)

690 000 zł950 m² 726,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Rosochy, w powiecie opatowskim. Nieruchomość charakteryzuje się dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski(Prawęcin + 12 km)

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 982 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną posiadłość, villę z trzema garażami w bryle budynku, na działce o pow. 5534m 2. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona "wręcz "w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Prawęcin

Prawęcin,świętokrzyskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:31 700 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne 3,17 ha z domem i budynkiem gospodarczym. Dom ok. 80 m2, cztery pomieszczenia, strych, i piwnica (nie pod całym budynkiem - wejście z zewnątrz). Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prawęcin

Prawęcin,świętokrzyskie

315 000 zł240 m² 1 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Siedlisko Prawęcin /ostrowiec Świętokrzyski W sercu Gór Świętokrzyskich wśród lessowych jarów leży niewielka wieś Prawęcin. Malownicze krajobrazy tworzą niesamowite miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prawęcin

Prawęcin,świętokrzyskie

375 000 zł90 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 200 m²

Gospodarstwo o łącznej powierzchni 5,02 ha z domem mieszkalnym murowanym oraz zabudowaniami gospodarczymi. Na działce o pow. 0,85 ha wybudowany w końcu lat 60-tych dom z białej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach